Wspaniały obszar na wyjścia z psem Beagle w Sandomierzu

Planujesz trenować z psem Beagle w Sandomierzu, obowiązkowo weź pod uwagę Park Piszczele. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od gwaru miasta, posłuchania na telefonie ciekawej audycji czy poczytania książki. Dla psiaka przesiadywanie w parku to doskonała rozrywka i możliwość rozwoju psychoaktywnego w miejskim środowisku. Aby skorzystać z uroków parku i zobaczyć soczystą, żywą zieleń rewelacyjną porą roku jest wiosna, a także lato. Fantastyczne miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie często spotkamy innych spacerowiczów z psami, które uwielbiają bawić się w grupie.

Nie zapominajmy o poniżej przedstawionych normach będąc w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wyznaczonego obiektu dla psów, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Sandomierzu

Park miejski definiuje każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Kolejną istotnym celem jest zapewnienie strefy potrzebnej do realizacji planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego terenu wśród zieleni. Park miejski bywa często uczęszczanym punktem każdego miasta. Piękne, zadbane i ciche miejsce dla spacerujących w każdym wieku, którzy chcą odpocząć i podziwiać przyrodę. Fajnie jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem Beagle województwo Świętokrzyskie poćwiczyć w tym miejscu.

Adres parku: Aleja szachowa, Osiedle Świętopawelskie, Sandomierz, powiat sandomierski, województwo świętokrzyskie, 27-609, Polska

Dodaj komentarz