Świetny teren na spacery z psem Beagle w Końskich

Planujesz trenować psa Beagle w Końskich, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski im. Małachowskich. Darmowe i otwarte publicznie miejsce ułatwiające czytanie książki, spacery lub po prostu odpoczynek na świeżym powietrzu. Podczas przechadzek napotkamy tu co niemiara oryginalnych miejscówek, gdzie możemy strzelić swojemu psu wyjątkowe zdjęcia, aby podzielić się nimi na blogu lub na instagramie. Sympatyczne miejsce aby podziwiać malownicze plenery i uprawiać sporty, do którego można zawitać o każdej porze roku i dnia. Dla każdego psiaka to miejsce jest oazą, w której może niuchać kwiaty, krzewy i drzewa, jak również poharcować z innymi pieskami.

Nie zapominajmy o tych zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonego obiektu dla psów, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Końskich

Park miejski to publicznie otwarta zielona strefa udostępniona ogółowi mieszkańców, przeznaczona do społecznej edukacji i integracji, a także która jest także miejscem familijnej zabawy i rekreacji. Poza tym hamuje bezprawie i podnosi aktywność mieszkańców. Miejski park jest chętnie odwiedzanym miejscem każdego miasta. Obiekt ten umożliwia osobom w każdym wieku spędzenie czasu na fizycznych aktywnościach takich jak fitness czy gimnastyka. Z pewnością psu Beagle w województwie Świętokrzyskim również i to miejsce przypadnie do gustu.

Adres parku: Mieszka I, Osiedle Mieszka Pierwszego, Końskie, gmina Końskie, powiat konecki, województwo świętokrzyskie, 26-200, Polska

Dodaj komentarz