Świetne miejsce do spacerowania z psem Beagle w Szczytnie

Chciałbyś wybiegać psa Beagle w Szczytnie, weź pod uwagę na pewno Park Miejski. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Pies jak i człowiek do życia potrzebuje świeżego tlenu, z tego powodu należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Do parku najsympatyczniej przyjść w cieplejszych porach roku, latem, jesienią i wiosną, również jednak zimą to miejsce zauroczy przybywających swoją zjawiskową atmosferą. Twój pies ochoczo będzie wracał w to miejsce wiedząc, że przeżyte tu chwile zawsze są pełne wrażeń i radości.

Przebywając w parku z psem pamiętajmy o paru regułach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego wybiegu dla psa czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie można zostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Szczytnie

Park miejski gwarantuje miejsce do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości, a także chroni przed zbyt szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko naturalne. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do realizacji naszych planów wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. W parku znajdziemy zdumiewający pejzaż i każdego dnia nęci wielu miłośników wielkomiejskiej zieleni, pragnących wypocząć w zharmonizowanym pięknie. Obszar ten umożliwia osobom bez względu na wiek zorganizowanie sobie zajęcia na fizycznych aktywnościach takich jak gimnastyka czy fitness. Odwiedź z psem Beagle woj. Warmińsko-Mazurskie i zajrzyj tutaj, aby pospacerować z nim.

Adres parku: Pasymska, Osiedle Kochanowskiego, Szczytno, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie, 12-102, Polska

Dodaj komentarz