Super obszar do socjalizacji Beagle w Ciechanowie

Planujesz socjalizować szczeniaka psa Beagle w Ciechanowie, weź pod uwagę na pewno Park im. Marii Konopnickiej. Nie ma problemu, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe magiczne chwile, takie jak powąchanie krzewów i kwiatów. Chcąc dokonać socjalizacji szczeniaka, to dobrym terenem do tego jest park, gdzie systematycznie oswoimy pieska do otaczającego świata. Wczesną wiosną park nadal nie ukazał pełni bogactwa natury, ale można już dostrzec jego potencjał. Świetna strefa dla psów, które będą mogły tu powęszyć i odkrywać co w trawie piszczy, a także spotkać inne psiaki.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o kilku normach:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonej powierzchni dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Ciechanowie

Miejski park z definicji to zorganizowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni spełniający zadanie wypoczynkowe i rekreacyjne, a często również treningowe itp. Prócz tego hamuje przestępczość oraz zwiększa zaangażowanie mieszkańców. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za alejki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów oraz dające cień drzewa. Cudowne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się pośród natury, aby porzucać psu patyk i przyswajać porcję promieni słonecznych. Sprawdź tę zieloną miejscówkę będąc razem z psem Beagle w woj. Mazowieckim.

Adres parku: 3 Maja, Śródmieście, Ostatni Grosz, Ciechanów, powiat ciechanowski, województwo mazowieckie, 06-400, Polska

Dodaj komentarz