Super miejsce do treningu Beagle w Kętach

Zamierzasz spacerować z psem Beagle w Kętach, obowiązkowo sprawdź Park Lipowy. Nie ma przeszkód, by przy robieniu tu wielu rzeczy przystanąć na małe magiczne chwile, takie jak wąchanie roślin. Ten zielony obszar stwarza odpowiednie warunki, aby zapewnić psu potrzebną dzienną porcję aktywności na otwartym terenie. Kapitalną porą roku, w trakcie której warto odwiedzić park jest jesień, wtedy też jego drzewa są niebywałym pokazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Wielu psom ten zakątek ewidentnie przypadnie do gustu mając na uwadze to, że może tu spotkać wiernych czworonogich kumpli i pomyrdać do nich ogonem.

Pamiętaj o paru normach spędzając czas w parku z psem:

 1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
 2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
 3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
 4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
 5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
 6. Gdy nie ma odpowiedniego obiektu dla psów, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
 7. Pies nie może być zostawiony bez opieki.
 8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
 9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup nadajnik GPS dla psa.
 10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Kętach

Miejski park zapewnia dostęp do odpoczynku, napędza miejscową gospodarkę, podnosi wartość nieruchomości, a także zabezpiecza przed nadmiernie zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko naturalne. Następną ważną misją jest zapewnienie przestrzeni niezbędnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu pośród zieleni miejskiej. Park miejski bywa często odwiedzanym miejscem w każdym mieście. Obmyślając weekendowy wypad na wycieczkę wraz z przyjaciółmi, zdecydowanie odwiedź ten park, który jest niemal stworzony do takiej rekreacji. Odwiedź z psem Beagle województwo Małopolskie i zajrzyj tutaj, aby pospacerować z nim.

Adres parku: Spacerowa, Osiedle nad Sołą, 32-650 Kęty, powiat oświęcimski, województwo małopolskie, Polska.

1 komentarz do “Super miejsce do treningu Beagle w Kętach”

 1. Ten park znajduje się niedaleko mojego domu i często przychodzę tu na spacer z psem. Jest w nim sporo zieleni, ładne ścieżki rowerowe i chodniki dla pieszych. Park został obsadzony głównie młodymi lipami i z tego co wiem, lokalni pszczelarze mieli duży wkład w sadzenie i wybór drzew.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz