Super miejsce do szkolenia Beagle w Skarżysku-Kamiennej

Jeśli chcesz poćwiczyć z psem Beagle w Skarżysku-Kamiennej, weź pod uwagę koniecznie Park Miejski. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe dnie na sielankowym relaksie pod gołym niebem. Dla psiaka przebywanie w parku to doskonała zabawa jak również sposobność progresu psychoaktywnego w naturalnym środowisku. Miejsce to jest urokliwe tak samo o świcie jak i wieczorem, a wszystkie pory roku dodatkowo dodają mu wyjątkowy klimat. Cudne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, które lubią szwendać się po zapachach i śladach pozostałych psin.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o paru regułach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanego obszaru dla psów, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Skarżysku-Kamiennej

Park miejski zapewnia miejsce do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, zwiększa ceny mieszkań oraz zabezpiecza przed zbyt zanieczyszczającym oddziaływaniem miasta na środowisko naturalne. Dodatkowo przez to, że parki wabią mieszkańców generują szanse zatrudnienia i umacniają miejscową gospodarkę. Dziś park odgrywa istotną funkcję jako punkt zgromadzeń mieszkańców i gości, chcących odetchnąć od zgiełku miasta. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce zgromadzeń mieszkańców, poszukujących aktywnego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. W związku z tym przemierzając z psem Beagle woj. Świętokrzyskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Bankowa, Osiedle Kolejowe, Skarżysko-Kamienna, powiat skarżyski, województwo świętokrzyskie, 26-110, Polska

Dodaj komentarz