Super miejsce do ćwiczeń Beagle w Jelczu-Laskowicach

Masz w planach spacerować z psem Beagle w Jelczu-Laskowicach, odwiedź koniecznie Park Miłośników Jelcza. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od gwaru miasta, posłuchania na telefonie ulubionej muzyki czy poczytania książki. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się przeprowadzać ją też w parku, w którym spotkamy innych opiekunów z psami lub harcującą młodzież. Lato to chyba najprzyjemniejsza pora roku, podczas której można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się odpoczynkiem i spacerami wśród obfitej roślinności. Dla psa ten obszar jest oazą, w której może niuchać drzewa, kwiaty i krzewy, jak również pobawić się z napotkanymi pieskami.

Spędzając czas w parku z psem nie zapomnij o poniżej przedstawionych regułach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonego obszaru dla psa czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, użyj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Jelczu-Laskowicach

Park miejski definiuje każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych celów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Również dzięki temu, że parki wabią mieszkańców generują lepsze szanse zatrudnienia i umacniają lokalną ekonomię. Jest tu trochę superowych zakątków z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na moment i wyciszyć się w przyjemnej miejskiej zieleni. Obiekt ten daje możliwość osobom w każdym wieku zorganizowanie sobie zajęcia na fizycznych aktywnościach jak gimnastyka czy fitness. Przebywając z psem Beagle w województwie Dolnośląskim świetnym planem jest przechadzka do tego miejsca.

Adres parku: Ogrodowa, Jelcz, Jelcz-Laskowice, gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski, województwo dolnośląskie, 55-231, Polska

Dodaj komentarz