Sprawdzone miejsce do zabawy z psem Beagle w Łowiczu

Zamierzasz wybiegać psa Beagle w Łowiczu, na pewno odwiedź Park Miejski. To miejsce, w którym można choć przez chwilę przycupnąć na ławce i odprężyć się w cieniu drzew dla ochłody w ciągu letnich, upalnych dni. Park jest wręcz doskonałym punktem, aby rozpocząć socjalizację młodego pieska zważywszy, że na tym terenie nietrudno o spotkanie z innymi psami wędrującymi z właścicielami. Ujmujące miejsce aby oglądać malownicze widoki i oddawać się sportom, które można odwiedzić też o każdej porze dnia i roku. Cudne zielone miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, które uwielbiają szwendać się po śladach i zapachach innych psiaków.

Będąc w parku z psem nie zapominajmy o paru regułach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanego obiektu dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, użyj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.
Zobacz też Polecana miejscówka na wyjścia z psem Beagle w Warszawie

Park miejski w Łowiczu

Miejski park to zagospodarowany zielony teren pełniący funkcję do odpoczynku, edukacji i rekreacji wewnątrz miasta, publicznie dostępny dla mieszkańców. Co ważne podnosi również odporność miast, a na dodatek łagodzi następstwa pewnych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Nader przyjemny park na obszarze miasta oferujący alejki, ławki, zieleń oraz dobre trasy na spacer z pieskiem czy też na relaks w miejskim zgiełku. Planując wypad weekendowy na piknik wraz z przyjaciółmi, zdecydowanie odwiedź ten park, idealnie nadający się do takiej rekreacji. Te zielone miejsce należy brać pod uwagę jeśli chcemy np. spacerować z psem Beagle w województwie Łódzkim. Adres parku: Blich, Osiedle Stanisława Noakowskiego, Korabka, Łowicz, powiat łowicki, województwo łódzkie, 99-400, Polska

Dodaj komentarz