Sprawdzone miejsce do szkolenia Beagle w Jarocinie

Chciałbyś poszkolić się z psem Beagle w Jarocinie, obowiązkowo odwiedź Park Radolińskich. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe dnie na sielankowym relaksie pod gołym niebem. Socjalizacja psa to obszerny temat, ale opłaca się dokonywać ją też w parku gdzie spotkamy innych opiekunów z psami czy roześmiane dzieci. Definitywnie nie da się określić pory roku, w czasie której to miejsce jest najładniejsze, dlatego też wypada sprawdzić jego uroki wiosną, latem, jesienią i zimą. Każdemu psu ten zakątek na pewno przypadnie do gustu mając na uwadze to, że może tu spotkać innych czworonogich kamratów i pomachać do nich ogonem.

Będąc w parku z psem pamiętajmy o poniżej przedstawionych regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanego obszaru dla psa, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Jarocinie

Park miejski zapewnia dostęp do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, zwiększa wartość mieszkań oraz chroni przed zbyt szkodliwym wpływem miasta na środowisko naturalne. Co ważne podnosi również odporność miast, a na dodatek łagodzi następstwa pewnych niepożądanych sił przyrody takich jak powódź czy susza. Odwiedzający go goście cenią sobie ten park za alejki przyjazne dla rowerzystów i biegaczy oraz dające cień drzewa. Jeżeli jesteś fanem biegania wśród natury, powinieneś wziąć pod uwagę ten park wybierając twoją następną trasę na przebieżkę. Odwiedź z psem Beagle województwo Wielkopolskie i zajrzyj tu, by pochodzić razem z nim.

Adres parku: Park, Zdrój, Jarocin, gmina Jarocin, powiat jarociński, województwo wielkopolskie, 63-200, Polska

Dodaj komentarz