Sprawdzona lokalizacja do spacerowania z psem Beagle w Kole

Jeśli chcesz iść na spacer z psem Beagle w Kole, koniecznie odwiedź Park 600-lecia. Można tu w ciszy klapnąć i odetchnąć od całego hałasu panującego na co dzień w mieście. Jeśli chcemy przeprowadzić socjalizację szczeniaka, to fajnym terenem do tego jest park, gdzie systematycznie oswoimy pieska do otaczającego świata. Wiosna to zdecydowanie klawy okres, aby odwiedzić park i zobaczyć wyrazistą, żywą zieleń, choć i inne pory roku również mają swoje zalety. Wielu psom to miejsce ewidentnie trafi w gusta zważywszy na fakt, że łatwo tu spotkać innych czworonogich kamratów i pomyrdać do nich ogonem.

Nie zapomnij o kilku normach spędzając czas w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po nieznajomych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psa pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Kole

Miejski park według definicji to zorganizowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni pełniący funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe, a nierzadko również treningowe lub inne. Jednocześnie wspomaga oczyszczanie miejskiego powietrza, jak i również je schładza. Bardzo urokliwy park na obszarze miasta, który oferuje alejki, ławki, zieleń oraz kapitalne miejsce na spacer z psem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Planując wypad weekendowy na wycieczkę wraz z przyjaciółmi, zdecydowanie odwiedź ten park, który jest niemal stworzony do takiej rekreacji. Na pewno psu Beagle w woj. Wielkopolskim również i to miejsce przypadnie do gustu.

Adres parku: Aleja Czesława Freudenreicha, Stare Miasto, Warszawskie Przedmieście, Koło, powiat kolski, województwo wielkopolskie, 62-600, Polska

Dodaj komentarz