Rewelacyjna miejscówka do treningu Beagle w Świętochłowicach

Zamierzasz spacerować z psem Beagle w Świętochłowicach, sprawdź na pewno Park Miejski Skałka w Piaśnikach. Darmowe i otwarte publicznie miejsce umożliwiające nam spacery, czytanie książki lub relaks na świeżym powietrzu. Park jest wprost idealnym miejscem, aby zacząć socjalizację młodego psa zważywszy, że na tym terenie nietrudno o kontakt z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Wyborną porą roku, w trakcie której warto odwiedzić park jest jesień, wtedy też jego drzewa są niebywałym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Gdy tylko Twój pies raz wstąpi łapą do tego parku stanie się jego wielbicielem i samemu będzie wyciągał cię z domu na długi spacer.

Pamiętajmy o tych normach będąc w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniej powierzchni dla psów, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Świętochłowicach

Miejski park łatwo określić jako publicznie dostępny teren naturalistyczny w środowisku miejskim służący wypoczynku i rekreacji. Poza tym ogranicza bezprawie oraz zwiększa zaangażowanie lokalnej społeczności. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za alejki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów oraz dające cień drzewa. Obiekt ten daje możliwość osobom w każdym wieku spędzenie czasu na fizycznych aktywnościach jak fitness czy gimnastyka. Fajnie jest znaleźć parę chwil i odwiedzając z psem Beagle województwo Śląskie poprzebywać tutaj.

Adres parku: Owocowa, Ogródki działkowe Skałka, Chorzów II, Chorzów, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-513, Polska

Dodaj komentarz