Rewelacyjna lokalizacja do socjalizacji Beagle w Łańcucie

Masz w planach wybiegać psa Beagle w Łańcucie, sprawdź obowiązkowo Park Zamkowy. Nie ma przeszkód, by robiąc tu wiele rzeczy przystanąć na małe magiczne chwile, takie jak wąchanie roślin. W czasie przechadzek napotkamy tu co niemiara atrakcyjnych miejscówek, gdzie da się zrobić pieskowi super zdjęcia, aby udostępnić je na blogu lub na instagramie. Do parku najprzyjemniej przyjść w ciepłych okresach roku, latem jesienią, wiosną i latem, również jednak w trakcie zimy to miejsce zachwyci nas jego wyjątkową aurą. Świetna strefa dla psów, które będą mogły tu powęszyć i odkrywać co w trawie piszczy, jak również spotkać psich przyjaciół.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o poniżej wyszczególnionych zasadach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanego wybiegu dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Łańcucie

Park miejski oznacza każdą strefę naturalistyczną w mieście, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów wypoczynkowych, rekreacyjnych czy edukacyjnych. Kolejną ważną misją jest zapewnienie przestrzeni potrzebnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają użytkowego obszaru pośród zieleni miejskiej. Bardzo przyjemny park na obszarze miasta, który oferuje ławki, zieleń, alejki, a także kapitalne miejsce na przechadzkę z psem czy też na relaks w zgiełku miasta. Planując weekendowy wypad na wycieczkę razem z rodziną, zdecydowanie odwiedź ten park, który jest niemal stworzony na tego typu pomysły. Tę zieloną miejscówkę warto brać pod uwagę chcąc pospacerować z psem Beagle w województwie Podkarpackim.

Adres parku: Tadeusza Kościuszki, Trześnik, Osiedle Wschód, Łańcut, powiat łańcucki, województwo podkarpackie, 37-100, Polska

Dodaj komentarz