Odpowiednie miejsce do treningu Beagle w Turku

Chciałbyś trenować z psem Beagle w Turku, koniecznie weź pod uwagę Park im. Konstytucji 3 Maja. To miejsce, które daje tchnienie świeżego powietrza od zgiełku ulicy, w którym warto odetchnąć. Dobrym pomysłem jest zabrać psa w tą zieloną przestrzeń chcąc poznać kolejnych opiekunów piesków, z którymi mamy możliwość wymienić doświadczenia na temat czworonogich pupilów. Warto odwiedzać go przez cały rok, aby napawać się urokliwymi krajobrazami oraz uprawiać sport na świeżym powietrzu. Jedyne w swoim rodzaju miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie często napotkamy innych wędrowców z psami, które lubią zabawę w towarzystwie.

Pamiętajmy o poniżej przedstawionych zasadach będąc w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wyznaczonej przestrzeni dla psów, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Turku

Park miejski to publicznie otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu mieszkańców, przeznaczona do społecznej edukacji i integracji, a także będąca również obszarem rodzinnej rekreacji i zabawy. Poza tym hamuje bezprawie oraz zwiększa zaangażowanie mieszkańców. Znajdziemy tu sporo superowych miejsc z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na moment i odpocząć w kojącej zieleni miejskiej. Cudowne miejsce dla złaknionych odpoczynku mieszkańców, chętnych gromadzić się na zielonej przestrzeni, by rzucać psu patyk i przyswajać porcję witaminy D. Dla psów Beagle woj. Wielkopolskie oferuje wiele przyjaznych miejsc – to jedno z nich.

Adres parku: Tadeusza Kościuszki, Turek, powiat turecki, województwo wielkopolskie, 62-700, Polska

Dodaj komentarz