Odpowiednia lokalizacja do zabawy z psem Beagle w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz socjalizować szczeniaka psa Beagle w Czechowicach-Dziedzicach, obowiązkowo odwiedź Park Miejski Lasek. To miejsce, które dosłownie daje tchnienie rześkiego powietrza od ruchu ulicznego, w którym możemy odpocząć. Jeśli chcemy przeprowadzić socjalizację szczeniaka, fajnym miejscem do tego jest park, w którym systematycznie przyzwyczaimy pupila do otaczającego świata. Lato to najpozytywniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby nacieszyć się odpoczynkiem i spacerami pośród obfitej zieleni. Twój pies chętnie powróci w to miejsce mając w pamięci to, że spędzone tu chwile są pełne radości i wrażeń.

Pamiętajmy o poniżej wyszczególnionych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wyznaczonego wybiegu dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być zostawiony bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Czechowicach-Dziedzicach

Park miejski zapewnia dostęp do odpoczynku, napędza miejscową gospodarkę, zwiększa wartość nieruchomości, a także chroni przed nadmiernie zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko. Kolejną ważną misją jest zapewnienie przestrzeni potrzebnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego obszaru pośród zieleni miejskiej. Bardzo urokliwy park na obszarze miasta oferujący ławki, zieleń, alejki, a także kapitalne trasy na spacer z pieskiem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Obszar ten daje możliwość osobom bez względu na wiek zorganizowanie sobie czasu na fizycznych aktywnościach takich jak fitness czy gimnastyka. Przebywając z psem Beagle w woj. Śląskim dobrym planem jest przechadzka do tego miejsca.

Adres parku: Norberta Barlickiego, Tomaszówka, Czechowice-Dziedzice, gmina Czechowice-Dziedzice, powiat bielski, województwo śląskie, 43-502, Polska

Dodaj komentarz