Odpowiedni teren do ćwiczeń Beagle w Gryficach

Jeśli chcesz wybawić psa Beagle w Gryficach, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od zgiełku miasta, posłuchania na telefonie ciekawej audycji czy poczytania książki. Park jest wręcz doskonałym miejscem, by rozpocząć socjalizację szczeniaka zważywszy, że w tym obszarze nietrudno o kontakt z innymi psami wędrującymi z właścicielami. Ujmujące miejsce by oglądać urzekające widoki i oddawać się sportom, do którego można zawitać o każdej porze dnia i roku. Twój pies ochoczo powróci w to miejsce mając w pamięci to, że spędzone tu momenty zawsze są dla niego pełne wrażeń i radości.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o poniżej wyszczególnionych zasadach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanego obszaru dla psa pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie można zostawiać bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Gryficach

Miejski park według definicji to zorganizowany publiczny, miejski obszar zieleni spełniający funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne, a nierzadko także treningowe lub inne. Dodatkowo dzięki temu, że parki przyciągają mieszkańców generują lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają miejscową gospodarkę. W kierunku parków miejskich co roku dociera wielu mieszkańców, którzy chcą skorzystać z zielonej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku. Niezłe miejsce do przeżywania momentów odprężenia w słoneczne dni dla spacerowiczów, a także dla tych co mają sportowego ducha w sobie. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i przemierzając z psem Beagle województwo Zachodniopomorskie poprzebywać w tym miejscu.

Adres parku: Parkowa, Osiedle XXX-Lecia, Gryfice, gmina Gryfice, powiat gryficki, województwo zachodniopomorskie, 72-300, Polska

Dodaj komentarz