Odpowiedni obszar do treningu Beagle w Szamotułach

Jeśli chcesz socjalizować szczeniaka psa Beagle w Szamotułach, sprawdź obowiązkowo Park Jana III Sobieskiego. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać miło całe dnie na sielankowym odpoczynku pod gołym niebem. Socjalizacja psa to obszerny temat, ale opłaca się dokonywać ją również w parku gdzie napotkamy innych opiekunów z psami czy bawiące się dzieci. Miejsce nieziemsko wygląda w jesieni, kiedy drzewa przyzdobione są listkami w odcieniach czerwieni, purpury oraz żółci. Jedyne w swoim rodzaju miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie zawsze napotkamy innych wędrowców z psami, które lubią zabawę w towarzystwie.

Przebywając w parku z psem nie zapomnij o kilku zasadach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej przestrzeni dla psów czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Szamotułach

Miejski park to publicznie otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu miejscowych, poświęcona do społecznej edukacji i integracji, a także która jest również miejscem rodzinnej zabawy i rekreacji. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie przestrzeni potrzebnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców, które wymagają użytkowego obszaru pośród zieleni. Do parków miejskich każdego roku przybywa pokaźna grupa mieszkańców, chcących użytkować zieloną strefę przeznaczoną do odpoczynku. Idealne miejsce dla spragnionych odprężenia mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, by porzucać psu patyk i przyswajać trochę witaminy D. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i przemierzając z psem Beagle woj. Wielkopolskie poćwiczyć w tym miejscu.

Adres parku: Kapłańska, Szamotuły-Zamek, Szamotuły, gmina Szamotuły, powiat szamotulski, województwo wielkopolskie, 64-500, Polska

Dodaj komentarz