Idealny teren na wyjścia z psem Beagle w Legionowie

Masz w planach poćwiczyć z psem Beagle w Legionowie, odwiedź obowiązkowo Park Zdrowia. Otwarte publicznie miejsce umożliwiające wam spacery, czytanie książki lub po prostu relaks pod chmurką. Podczas spacerów natkniemy się tu na wiele oryginalnych miejsc, gdzie możemy zrobić naszemu psu super fotki, aby udostępnić je na instagramie lub na blogu. Aby skorzystać z uroków parku i zobaczyć soczystą, żywą zieleń rewelacyjną chwilą roku będzie wiosna, a także lato. Dla każdego psa to miejsce jest oazą, w której może obwąchiwać drzewa, kwiaty i krzewy, a także poharcować z innymi pieskami.

Przebywając w parku z psem pamiętaj o tych normach:

  1. Zawsze sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po nieznajomych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanego wybiegu dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Legionowie

Park miejski gwarantuje miejsce do odpoczynku, napędza lokalną gospodarkę, zwiększa wartość mieszkań oraz zabezpiecza przed zbyt zanieczyszczającym oddziaływaniem miasta na środowisko. Następną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni potrzebnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających użytkowego terenu wśród zieleni. W parku znajdziemy zdumiewający krajobraz i każdego dnia nęci wielu miłośników miejskiej zieleni, pragnących odpocząć w naturalnym pięknie. Dobre miejsce do spędzenia chwil odprężenia w słoneczne dni dla spacerujących i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Sprawdź tę zieloną strefę przebywając razem z psem Beagle w województwie Mazowieckim.

Adres parku: Księdza Piotra Skargi, Osiedle Jagiellońska, Legionowo, powiat legionowski, województwo mazowieckie, 05-120, Polska

Dodaj komentarz