Idealny obszar na spacer z psem Beagle w Nakle nad Notecią

Zamierzasz spacerować z psem Beagle w Nakle nad Notecią, odwiedź na pewno Park Jana III Sobieskiego. Jest to idealne miejsce na przejażdżkę rowerem, na rolkach czy deskorolce w zależności co kto woli. Dobrym zamiarem jest przyjść w tą zieloną przestrzeń chcąc spotkać kolejnych opiekunów psów, z którymi można porozmawiać na temat czworonogich pupilów. Wiosna to najlepszy okres, aby poodwiedzać park i ujrzeć żywą, soczystą zieleń, choć i inne okresy roku również mają swoje walory. Każdemu psu ten zakątek ewidentnie trafi w gusta mając na uwadze to, że łatwo tu natrafić na innych czworonogich kamratów i pomyrdać do nich ogonem.

Nie zapomnij o kilku regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanego obiektu dla psów czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Nakle nad Notecią

Miejski park to zaprojektowany teren zielony pełniący funkcję do edukacji, rekreacji i odpoczynku w środku miasta, publicznie dostępny dla wszystkich ludzi. Kolejną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców, które wymagają zagospodarowanego terenu wśród zieleni miejskiej. Park ten zawiera alejki, tereny piknikowe, malownicze widoki, dlatego też strefa ta stała się znanym miejscem wytchnienia. Obmyślając wypad weekendowy na piknik wraz z rodziną, zdecydowanie wpadnij do tego parku, który jest niemal stworzony do takiej rekreacji. Odwiedź z psem Beagle woj. Kujawsko-Pomorskie i zajrzyj tutaj, by pochodzić razem z nim.

Adres parku: Armii Krajowej, Nowy Świat, Nakło nad Notecią, gmina Nakło nad Notecią, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska

Dodaj komentarz