Idealne miejsce na spacer z psem Beagle w Strzelcach Opolskich

Zamierzasz pobiegać z psem Beagle w Strzelcach Opolskich, weź pod uwagę na pewno Park Miejski. Jest to idealne miejsce na przejażdżkę na rolkach, deskorolce czy rowerem w zależności kto co woli. W czasie spacerów napotkamy tu sporo frapujących miejsc, gdzie można zrobić swojemu psu wyjątkowe fotki, aby podzielić się nimi na blogu lub w mediach społecznościowych. Warto odwiedzać go przez cały rok, aby napawać się urokliwymi widokami oraz uprawiać sport na świeżym powietrzu. Pies poczuje się jak ryba w wodzie na tym zielonym rejonie pełnym krzewów, drzew i chętnie więc tu powróci.

Będąc w parku z psem nie zapomnij o tych normach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanego obiektu dla psów, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Strzelcach Opolskich

Park miejski to publicznie otwarta zielona strefa udostępniona ogółowi mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także która jest także miejscem rodzinnej rekreacji i zabawy. Następną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni potrzebnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają zagospodarowanego terenu wśród zieleni miejskiej. Odwiedzający go goście cenią sobie ten park za szlaki przyjazne dla rowerzystów i biegaczy oraz dające cień drzewa. Dobre miejsce do przeżywania chwil odprężenia w upalne dni dla spacerujących, a także dla tych co mają sportowego ducha w sobie. Dla psa Beagle w województwie Opolskim znajdziemy dużo ciekawych miejsc dla psów, wartych odwiedzenia.

Adres parku: Jana Rychla, Osiedle Milionerów, Strzelce Opolskie, gmina Strzelce Opolskie, powiat strzelecki, województwo opolskie, 47-100, Polska

Dodaj komentarz