Idealne miejsce do zabawy z psem Beagle w Ostrowie Wielkopolskim

Jeśli chcesz iść na spacer z psem Beagle w Ostrowie Wielkopolskim, obowiązkowo odwiedź Park Miejski im. Jana Jerzego Przebendowskiego. Miejsce też jest dobre do relaksu od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ulubionej muzyki. Park jest wprost idealnym miejscem, by zacząć socjalizację szczeniaka zważywszy, że w tym obszarze łatwo o kontakt z innymi psami wędrującymi z właścicielami. Warto bywać tu przez cały rok, by napawać się urokliwymi widokami oraz uprawiać sport na dworze. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy, lub obwąchiwać krzewy i drzewa o nietypowych zapachach i kształtach.

Nie zapominajmy o poniżej wyszczególnionych zasadach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanego obiektu dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Ostrowie Wielkopolskim

Miejski park z definicji to uporządkowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni pełniący zadanie rekreacyjne i wypoczynkowe, a często również treningowe lub inne. Ponadto tworzy odpowiednie warunki do realizowania aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na stan naszego zdrowia. Ten park wyróżnia się otwartymi, szerokimi plenerami, idealnymi na wypad lub żwawy wypoczynek. Jeśli lubisz biegać wśród zieleni, powinieneś wziąć pod uwagę ten park planując swoją kolejną trasę na przebieżkę. Dla psa Beagle województwo Wielkopolskie zapewnia mnóstwo przyjaznych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Adres parku: Kardynała Mieczysława Ledóchowskiego, Krępa, Ostrów Wielkopolski, powiat ostrowski, województwo wielkopolskie, 63-400, Polska

Dodaj komentarz