Idealna strefa na wyjścia z psem Beagle w Wyszkowie

Jeśli chcesz poszkolić psa Beagle w Wyszkowie, odwiedź koniecznie Park Karola Ferdynanda Wazy. To miejsce, które daje powiew świeżego powietrza od ruchu ulicznego, w którym możemy odpocząć. Pies jak i człowiek do życia nie może się obejść bez czystego powietrza, z tego powodu należałoby skorzystać z zielonej przestrzeni, oferowanej przez to miejsce. Definitywnie nie da się określić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najbardziej czarujące, a więc należy sprawdzić jego uroki zimą, jesienią, latem i wiosną. Dla psiaka ten obszar jest oazą, w której może niuchać krzewy, drzewa i kwiaty, a także poharcować z napotkanymi pieskami.

Pamiętajmy o tych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonej strefy dla psów, miej na uwadze to, że pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Wyszkowie

Park miejski zapewnia miejsce do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, zwiększa ceny mieszkań, a także chroni przed nadmiernie szkodliwym wpływem miasta na środowisko. Oprócz tego zwiększa też odporność miast, a także łagodzi następstwa pewnych negatywnych żywiołów takich jak powódź czy susza. Ten Park obejmuje malownicze widoki, alejki, tereny piknikowe, z tej przyczyny strefa ta jest tak bardzo znanym punktem wytchnienia. Jeżeli lubisz biegać pośród zieleni, powinieneś rozważyć to miejsce wybierając twoją następną drogę do przebiegnięcia. Te zielone miejsce należy wziąć pod uwagę jeśli chcemy np. spacerować z psem Beagle w województwie Mazowieckim.

Adres parku: Bulwar Deptuły Kazimierza, ppor. mar.,, Latoszek, Wyszków, gmina Wyszków, powiat wyszkowski, województwo mazowieckie, 02-700, Polska

Dodaj komentarz