Fajny obszar do zabawy z psem Beagle w Przasnyszu

Masz w planach socjalizować szczeniaka psa Beagle w Przasnyszu, sprawdź koniecznie Park Miejski im. Tadeusza Kościuszki. To miejsce, gdzie można choć na chwilę usiąść na ławce i odprężyć się w cieniu drzew w celu ochłody w trakcie letnich, gorących dni. Park jest wprost idealnym miejscem, aby rozpocząć socjalizację młodego pieska zważywszy, że w tym obszarze łatwo o kontakt z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Wyborną porą roku, podczas której trzeba pozwiedzać park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest żywym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Pies odnajdzie się na tym zielonym obszarze pełnym krzewów, drzew i z przyjemnością więc będzie tu wracał.

Pamiętajmy o kilku regułach spędzając czas w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma dedykowanego obszaru dla psów pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się zostawiać bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Przasnyszu

Miejski park oznacza każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która została wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Oprócz tego zwiększa też odporność miast, a także łagodzi skutki pewnych negatywnych żywiołów takich jak powódź czy susza. Do parków miejskich każdego roku dociera pokaźna grupa mieszkańców, którzy chcą użytkować zieloną strefę przeznaczoną do relaksu. Planując weekendowy wypad na wycieczkę razem z przyjaciółmi, zdecydowanie wpadnij do tego parku, idealnie nadający się do takiej rekreacji. Odwiedź z psem Beagle woj. Mazowieckie i wstąp tutaj, by pospacerować z nim.

Adres parku: Świętego Stanisława Kostki, Przasnysz, powiat przasnyski, województwo mazowieckie, 06-300, Polska

Dodaj komentarz