Fajny obszar do socjalizacji Beagle w Międzyrzeczu

Masz w planach potrenować z psem Beagle w Międzyrzeczu, sprawdź koniecznie Park przy Białym Moście. Chcąc odetchnąć od zgiełku miasta opłaca się udać na tę strefę zieleni i oddać się relaksacyjnym elementom waszego życia. Chcąc dokonać socjalizacji psa, fajnym miejscem do tego jest park, w którym planowo przyzwyczaimy pieska do otaczającego świata. Miejsce to jest urokliwe zarówno o świcie jak i wieczorem, a wszystkie pory roku ponadto nadają mu wyjątkowy klimat. Twój pies chętnie będzie wracał w to miejsce mając w pamięci to, że przeżyte tu chwile zawsze są pełne radości i wrażeń.

Nie zapominajmy o kilku regułach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej przestrzeni dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Międzyrzeczu

W Polsce miejski park w gospodarczym, społecznym i fizycznym dobrostanie miast oraz ich mieszkańców odgrywa żywotną rolę. Dodatkowo tworzy prawidłowe warunki do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co bezpośrednio przekłada się na stan naszej kondycji. Znajdziemy tu trochę fajnych miejsc z ławkami, można posiedzieć, spowolnić czas na chwilę i wyciszyć się w kojącej miejskiej zieleni. Zadbane, ciche i piękne miejsce dla spacerowiczów w każdym wieku, którzy chcą odpocząć i podziwiać naturę. Na pewno psu Beagle w województwie Lubuskim również i to miejsce wpadnie w gusta.

Adres parku: Jana Zamoyskiego, Winnica, Międzyrzecz, gmina Międzyrzecz, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie, 66-300, Polska

Dodaj komentarz