Fajne miejsce do socjalizacji Beagle w Wieluniu

Chciałbyś trenować psa Beagle w Wieluniu, koniecznie sprawdź Park Miejski im. Żwirki i Wigury. To miejsce, gdzie można choć na chwilę przycupnąć na ławce i odprężyć się w cieniu drzew dla ochłody w trakcie gorących, letnich dni. Dla Twojego psiaka przesiadywanie w parku to super zabawa i sposobność progresu psychoaktywnego w naturalnym otoczeniu. Kapitalną porą roku, podczas której trzeba pozwiedzać park jest jesień, to wtedy jego drzewa są niebywałym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Pies z pewnością polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz odkrywać krzewy i drzewa o niespotykanych zapachach i kształtach.

Nie zapominajmy o tych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma dedykowanej przestrzeni dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego pieska.

Park miejski w Wieluniu

Miejski park łatwo zdefiniować jako publicznie dostępny obszar naturalistyczny w środowisku miejskim służący wypoczynku i rekreacji. Ponadto tworzy odpowiednie uwarunkowania do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co bezpośrednio przekłada się na poziom naszej kondycji. Znajdziemy tu sporo fajnych zakątków z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na moment i odpocząć w kojącej miejskiej zieleni. Park zapewniający tak potrzebną zieleń przyciąga rowerzystów, spacerowiczów, biegaczy i rolkarzy w każdym wieku. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem Beagle woj. Łódzkie pospacerować w tym miejscu.

Adres parku: Józefa Piłsudskiego, Śródmieście, Wieluń, gmina Wieluń, powiat wieluński, województwo łódzkie, 98-300, Polska

Dodaj komentarz