Dobry teren na spacer z psem Beagle w Pyskowicach

Chciałbyś pospacerować z psem Beagle w Pyskowicach, na pewno odwiedź Park Miejski. Jest tu tak dużo do zobaczenia i zrobienia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe popołudnia na beztroskim wypoczynku pod gołym niebem. Człowiek jak i pies, by żyć nie może się obejść bez czystego tlenu, dlatego też należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, oferowanej przez to miejsce. Miejsce nieziemsko prezentuje się w jesieni, gdy krzewy i rośliny przyzdobione są listkami w odcieniach czerwieni, purpury oraz żółci. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zazwyczaj można napotkać tu kogoś ciekawego do zabawy oraz obwąchiwać krzewy i drzewa o niespotykanych zapachach i kształtach.

Przebywając w parku z psem pamiętaj o poniżej przedstawionych zasadach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po psie.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonej strefy dla psów czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Pyskowicach

Miejski park to otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca także obszarem rodzinnej zabawy i rekreacji. Poza tym ogranicza przestępczość i podnosi zaangażowanie mieszkańców. Znajdziemy tu trochę superowych zakątków z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na chwilę i wyciszyć się w przyjemnej zieleni miejskiej. Obszar ten daje możliwość odwiedzającym bez względu na wiek zorganizowanie sobie czasu na aktywnościach fizycznych jak gimnastyka czy fitness. Tę zieloną przestrzeń należy wziąć pod uwagę będąc na wycieczce z psem Beagle w woj. Śląskim.

Adres parku: Zaolszany, Pyskowice, powiat gliwicki, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 44-120, Polska

Dodaj komentarz