Dobry teren do treningu Beagle w Wołominie

Zamierzasz uczyć psa Beagle w Wołominie, sprawdź koniecznie Park Imienia Sebastiana Jankowskiego 69. To miejsce, w którym można choć przez chwilę usiąść na ławce i odprężyć się pod drzewami dla ochłody w trakcie upalnych, letnich dni. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale opłaca się przeprowadzać ją też w parku, w którym spotkamy innych opiekunów z psami lub bawiącą się młodzież. Kapitalną porą roku, podczas której warto pozwiedzać park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest żywym obrazem złotych, czerwonych i pomarańczowych liści. Dla każdego psiaka ten obszar jest rajem, w którym może niuchać drzewa, kwiaty i krzewy, a także poharcować z innymi psami.

Nie zapomnij o kilku zasadach spędzając czas w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Wołominie

W Polsce miejski park w gospodarczym, społecznym i fizycznym dobrostanie miast oraz ich mieszkańców odgrywa żywotną funkcję. Oprócz tego podnosi również odporność miast, a także łagodzi skutki pewnych negatywnych sił przyrody takich jak powódź czy susza. Ten Park zawiera piknikowe tereny, malownicze widoki, alejki, z tej przyczyny strefa ta jest tak bardzo popularnym miejscem wytchnienia. Park miejski to niezwykle popularne miejsce zgromadzeń mieszkańców, poszukujących aktywnego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Dla psa Beagle woj. Mazowieckie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Stanisława Moniuszki, Centrum, Wołomin, gmina Wołomin, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-200, Polska

Dodaj komentarz