Atrakcyjny obszar do socjalizacji Beagle w Chełmku

Jeśli chcesz poszkolić psa Beagle w Chełmku, weź pod uwagę obowiązkowo Park Rodzinny. Chcąc odpocząć od rumoru miasta opłaca się wybrać się na tę strefę zieleni i oddać się relaksacyjnym chwilom waszego życia. Podczas spacerowania napotkamy tu sporo ciekawych miejsc, gdzie można pstryknąć naszemu pieskowi super zdjęcia, by udostępnić je w mediach społecznościowych lub na blogu. Warto bywać tu o każdej porze roku, aby napawać się urokliwymi widokami i uprawiać sport na dworze. Fantastyczne miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie często spotkamy innych spacerowiczów z psami, które lubią bawić się w grupie.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o tych regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wyznaczonej strefy dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego pieska.

Park miejski w Chełmku

Park miejski to otwarta zielona przestrzeń udostępniona ogółowi miejscowych, przeznaczona do społecznej edukacji i integracji, a także która jest także obszarem familijnej zabawy i rekreacji. Dodatkowo stwarza prawidłowe uwarunkowania do realizowania aktywnego trybu życia, co bezpośrednio przekłada się na poziom naszego zdrowia. Mieszkańcy cenią sobie ten park za dające cień drzewa oraz alejki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów. Zadbane, ciche i piękne miejsce dla spacerujących w każdym wieku, chcących odpocząć i zachwycać się pięknem przyrody. Dla psa Beagle województwo Małopolskie oferuje mnóstwo przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Brzozowa, Za Piłą, Osiedle Nowe Miasto, Chełmek, gmina Chełmek, powiat oświęcimski, województwo małopolskie, 32-660, Polska

Dodaj komentarz